درباره ما

معرفی واحد طراحی کوبوآ

یکی از مهمترین بخش­ های شرکت آذران فضانما، واحد طراحی کوبوآ می­باشد که در آن یک تیم حرفه ای متشکل از طراحان و گرافیست ها مشغول فعالیت در زمینه طراحی محصولات این شرکت هستند. تمامی طرح­هایی که توسط این تیم تهیه می­شود، تصاویر سه بعدی هستند که برای اشراف کارفرمایان به محیط زندگی و فضای کاری طراحی می­شوند.

مهندسین، مشاورین و مجریان ساختمان که در واحد طراحی کوبوآ فعالیت دارند، بر طبق چارچوب های از پیش تعیین شده عمل می­کنند. این مجموعه قبل از اجرای هر پروژه، با در نظر داشتن تمامی استانداردهای طراحی، نقشه ها، اسناد و مدارک مرتبط را در اختیار مشتریان قرار می­دهد.

  • مراحل طراحی پروژه

برای طراحی پروژه­ها، تیم طراحی کوبوآ در شرکت آذران فضانما چهار مرحله را پشت سر می گذارد که عبارتند از:

  1. بازدید از پروژه: در این مرحله پروژه و محل نصب محصولات ابتدا مشاهده و بررسی می­شود.
  2. مرحله تهیه نقشه: در این مرحله تصاویر سه بعدی، نقشه و طرح مورد نظر تهیه می ­شود. تغییراتی که باید بر روی نقشه انجام شود نیز در این مرحله صورت می­گیرد و سپس قرارداد به همراه تعیین هزینه ها منعقد می­شود.
  3. آماده سازی طرح: زمانی که پروژه به اتمام می­رسد، تیم نصب به محل پروژه اعزام می­شوند که باید منطبق با نقشه های تهیـه شـده، فرایند نصب را بر عهده بگیرند.
  4. بازدید از محل: در انتهای کار مهندسان شرکت برای بررسی پروژه و همچنین برطرف کردن ایرادات و نواقص احتمالی، محل نصب را با دقت بررسی می­کنند. در صورت هر گونه عیب یا ایراد باید برطرف شود و سپس پروژه اجرا شده به مشتری تحویل داده می­شود.

یکی از مهمترین هدف­های واحد طراحی کوبوآ در شرکت آذران فضانما، تحویل سفارشات مشتریان در اسرع وقت می­باشد. همچنین کاهش هزینه و در عین حال افزایش کیفیت کار و استفاده از آخرین طرح­های روز دنیا از دیگر هدف­های این شرکت می­باشد.